3AS Automatyka do bram, szlabany

 

 

     

    

Przykładowe Produkty

FAAC 414

Faac 414

FAAC 740

Faac 740

Genius Milord

Genius Milord

Nice Wingo

Nice Wingo

CAME BX Plus

Came BX Plus

CAME Home HG 600

Home HG 600

 

Opinie o 3AS Anna Simkiewicz

Oferta

W swojej ofercie mamy cały asortyment czołowych producentów automatyki do bram, tj. FAAC, NICE, CAME itp. Doradzamy, sprzedajemy, montujemy i serwisujemy.

 

NOWOŚĆ! Dodaliśmy możliwość zakupów online. Sprawdź nasze oferty!

 

Sprzedaż odbywa się stacjonarnie bądź wysyłkowo (cała Polska).

Niektóre towary możemy ci dostarczyć prosto do domu. Zostaniesz poproszony o wybranie sposobu dostawy. Koszty wysyłki są oparte na rzeczywistych kwotach opłat, jakie płacimy i różnią się w zależności od wagi przesyłki i odległości. W zależności od odległości i ciężaru, towary są zwykle dostarczane w ciągu jednego lub dwóch dni roboczych.

Montaż i serwis jest dostępny na terenie województw:

- śląsk

Częstochowa, Lubliniec, Kłobuck, Herby, Blachownia, Poczesna, Poraj, Żarki, Myszków, Zawiercie, Katowice, Sosnowiec, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Zabrze, Tarnowskie Góry, Bytom, Zabrze, Gliwice itp.

- łódzkie

Pajęczno, Radomsko, WIeluń, Bełchatów.

Jeśli twoje miasto nie znajduje się na powyższej liście, zadzwoń.

 

 

Proszę mieć na uwadze, że ten dział jest odświeżany co miesiąc, więc jeśli czegoś nie znajdziesz, możesz skontaktować się z nami.

Nie zwlekaj!

Wybierz zestaw dla siebie, kup i czekaj na przesyłkę!

Oferujemy

Przyjdź do nas i sprawdź nasz asortyment. Znajdziesz tu profesjonalną automatykę do bram znanych światowych producentów. Nasze ceny są zawsze atrakcyjne a obsługa na najwyższym poziomie!

Gwarantujemy

Dokładamy wszelkich starań dla naszych klientów i gwarantujemy naprawę lub wymianę zepsutych elementów oraz zwracanie ich do klienta tak szybko, jak to możliwe.